دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس دبیرخانه :

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 - طبقه همکف

 

صفحه اینستاگرام :

instagram.com/2st.aege2022

 

تلفن دبیرخانه :

05138820210
زمان پاسخگویی : 
ساعات اداری
 

تلفن همراه :

09050244532

(تماس-پیامک-واتساپ)

 
 ايميل همايش :

Info@tadbir-aege.ir

 

قابل توجه پژوهشگرانی که در همایش مقاله ندارند ...
دوشنبه 23 آبان 1401
قابل توجه پژوهشگرانی که در همایش مقاله ندارند ...

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند بر طبق مصوبه اخیر شورای راهبردی همایش، می توانید از مزایای ذیل بهره مند شوید:

 

1) پژوهشگرانی که مقالات آنان بیش از یک نویسنده دارد و تمایل دارند برای هر نویسنده، گواهینامه و سی دی مجموعه مقالات مجزا صادر شود بایستی در هنگام ثبت نام گزینه "گواهینامه اضافی بهمراه کتابچه الکترونیک مقالات" را انتخاب کنند و برای هر سری مبلغ 50.000 تومان واریز کنند.

 

2) پژوهشگرانی که امکان حضور و مشارکت در همایش را ندارند اما به گواهینامه آن احتیاج دارند و مایل به دریافت این گواهینامه هستند بایستی پس از ثبت نام گزینه "گواهینامه حضور و شرکت در همایش" را انتخاب کنند و مبلغ  85.000 تومان واریز کنند. به همراه این گواهینامه، سی دی مجموعه مقالات همایش نیز ارسال خواهد شد. آن دسته از پژوهشگران که نتوانستند مقاله خود را در مهلت مقرر برای همایش ارسال کنند، می توانند این گواهینامه را درخواست کنند.

 

3) پژوهشگرانی که در همایش به عنوان داور مقالات یا عضو کمیته علمی ثبت نام کردند و مقاله ای برای ایشان جهت داوری ارسال نشد، ضمن پوزش به آگاهی میرساند شما می توانید پس از ثبت نام گزینه "گواهینامه عضویت در کمیته علمی و تحقیقاتی همایش" و یا "گواهینامه عضویت در کمیته داوران همایش" را انتخاب کنند و با پرداخت مبلغ  100.000 تومان این گواهینامه را به همراه سی دی مجموعه مقالات همایش دریافت کنند. آن دسته از پژوهشگران که نتوانستند مقاله خود را در مهلت مقرر برای همایش ارسال کنند، می توانند این گواهینامه را درخواست کنند.

 

 


" دومین همایش بین المللی تدبیر علوم کشاورزی، محیط زیست، جغرافیا و انرژی پایدار " در آبان ماه سال 1401 و پس از برگزاری موفق نخستین دوره این همایش در اردیبهشت ماه 1398 در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
لذا از کلیه اساتید، محققان، پژوهشگران، کارمندان، دانشجویان، مراکز علمی، ادارات، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی جهت همکاری در این رویداد بزرگ علمی دعوت بعمل می آید.

HSE , GIS , RS , ISI , ISC , agriculture , water crisis , Tourism , Energy , Natural resources , environment ,Geography
1
کنفرانس جو