دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس دبیرخانه :

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 - طبقه همکف

 

صفحه اینستاگرام :

instagram.com/2st.aege2022

 

تلفن دبیرخانه :

05138820210
زمان پاسخگویی : 
ساعات اداری
 

تلفن همراه :

09050244532

(تماس-پیامک-واتساپ)

 
 ايميل همايش :

Info@tadbir-aege.ir

 

پژوهشگران نکات ذیل را مدنظر داشته باشید...
یکشنبه 15 آبان 1401
پژوهشگران نکات ذیل را مدنظر داشته باشید...

 

پژوهشگران و محققان عزیز

 

با توجه به محدودیت اینترنت، لطفا تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز وجه را به روزهای پایانی موکول نکنید. ترافیک مراجعه به سایت و تماس ها به دبیرخانه مشکل ساز خواهد شد.

 

با توجه به ارسال مدارک فیزیکی همایش به آدرس ثبت شده در سایت از کامل بودن آدرس پستی مطمئن باشید. در صورت صحیح نبودن آدرس گیرنده احتمال مفقودی بسته همایش وجود دارد. همچنین در صورت بازگشت به دبیرخانه، هزینه ارسال مجدد بر عهده شما خواهد بود. یادآور می شود هزینه ارسال نوبت اول با دبیرخانه است. (استان/شهر/خیابان اصلی/خیابان فرعی یا کوچه/پلاک/طبقه/ واحد/نام گیرنده/شماره تماس همراه و ثابت/کدپستی)

 

در پایان از شما پژوهشگران و محققان محترم تقاضا دارد تا  "دومین همایش بین المللی تدبیر علوم کشاورزی، محیط زیست، جغرافیا و انرژی پایدار" را به سایر دوستان، همکاران و همکلاسی های خود اطلاع رسانی کنید.


" دومین همایش بین المللی تدبیر علوم کشاورزی، محیط زیست، جغرافیا و انرژی پایدار " در آبان ماه سال 1401 و پس از برگزاری موفق نخستین دوره این همایش در اردیبهشت ماه 1398 در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
لذا از کلیه اساتید، محققان، پژوهشگران، کارمندان، دانشجویان، مراکز علمی، ادارات، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی جهت همکاری در این رویداد بزرگ علمی دعوت بعمل می آید.

HSE , GIS , RS , ISI , ISC , agriculture , water crisis , Tourism , Energy , Natural resources , environment ,Geography
1
کنفرانس جو