دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس دبیرخانه :

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 - طبقه همکف

 

صفحه اینستاگرام :

instagram.com/2st.aege2022

 

تلفن دبیرخانه :

05138820210
زمان پاسخگویی : 
ساعات اداری
 

تلفن همراه :

09050244532

(تماس-پیامک-واتساپ)

 
 ايميل همايش :

Info@tadbir-aege.ir

 

گواهینامه حضور و عضویت در کمیته علمی و داوران همایش
چهارشنبه 30 شهریور 1401
گواهینامه حضور و عضویت در کمیته علمی و داوران همایش

 

بر اساس مصوبه اخیر شورای سیاستگذاری همایش، پژوهشگرانی که به هر دلیل امکان حضور و شرکت در کنفرانس را ندارند و نیاز به گواهینامه اصلی حضور و شرکت در کنفرانس دارند، این شرایط فراهم شده تا گواهینامه برای ایشان صادر و به همراه کتابچه الکترونیک مجموعه مقالات و از طریق پست پیشتاز ارسال شود. همچنین شما می توانید درخواست خود را جهت دریافت گواهینامه عضویت در کمیته علمی و عضویت در کمیته داوران همایش ثبت کنید و پس از صدور، از مزایای آن بهره مند شوید.

 

به اطلاع میرساند گواهینامه مقالات برای شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری یکسان است و گواهینامه های ایشان (بسته کامل همایش) بصورت پست پیشتاز به آدرس ثبت شده توسط پژوهشگر، ارسال خواهد شد.

 

(پژوهشگرانی که در همایش مقاله نداشتند می توانند در همایش ثبت نام کرده و درخواست گواهینامه حضور و شرکت در همایش، گواهینامه عضویت در کمیته علمی و یا گواهینامه عضویت در کمیته داوران را ثبت کرده که به همراه آن، کتابچه الکترونیک مجموعه مقالات همایش را نیز دریافت خواهند کرد)

 

 

 

 

 

 

 

 

مقاله ، مقالات ، همایش ، گواهینامه ، کمیته علمی ، کمیته داوران ، شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری


" دومین همایش بین المللی تدبیر علوم کشاورزی، محیط زیست، جغرافیا و انرژی پایدار " در آبان ماه سال 1401 و پس از برگزاری موفق نخستین دوره این همایش در اردیبهشت ماه 1398 در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
لذا از کلیه اساتید، محققان، پژوهشگران، کارمندان، دانشجویان، مراکز علمی، ادارات، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی جهت همکاری در این رویداد بزرگ علمی دعوت بعمل می آید.

HSE , GIS , RS , ISI , ISC , agriculture , water crisis , Tourism , Energy , Natural resources , environment ,Geography
1
کنفرانس جو