دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس دبیرخانه :

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 - طبقه همکف

 

صفحه اینستاگرام :

instagram.com/2st.aege2022

 

تلفن دبیرخانه :

05138820210
زمان پاسخگویی : 
ساعات اداری
 

تلفن همراه :

09050244532

(تماس-پیامک-واتساپ)

 
 ايميل همايش :

Info@tadbir-aege.ir

 

رعایت اصول اخلاقی و ادبی در نگارش مقاله
سه شنبه 8 شهریور 1401
رعایت اصول اخلاقی و ادبی در نگارش مقاله

 

با عنایت به حضور اساتید برجسته و ارزشمند کشور و حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی معتبر و همچنین جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور، رعایت اخلاق حرفه ای و اصول اولیه علمی از الزامات تهیه و ارسال آثار علمی پژوهشی می باشد.

لذا در زمینه تهیه و ارسال مقالات و یافته های علمی، رعایت اصول اخلاقی در ارائه رفرنس و مراجع در بخش هایی که از دستاوردهای علمی و اجرایی دیگر پژوهشگران استفاده شده الزامی و موجب پربارتر شدن مقالات علمی نیز خواهد شد.

دبیران و مسئولین علمی و اجرایی همایش، هیات علمی محترم و مجموعه دبیرخانه همایش نیز با عنایت به جایگاه ارزشمند و والای اساتید، هیات علمی و پژوهشگران گرانقدر حاضر و فعال در همایش، از تمامی ارائه دهندگان مقالات تقاضا دارند تا اصول اولیه تهیه و ارسال یک مقاله علمی اعم از اعلام منابع وماخذ، رفرنس دادن در بخش هایی که از دستاوردهای دیگران استفاده شده و نیز عدم کپی برداری از سایر مقالات و دستاوردها را به جد مد نظر قرار داده و ما را در جهت هرچه پربارتر شدن کنفرانس یاری نمایند.

بدیهی است با عنایت به اعلام اولیه در شیوه نامه نگارش مقالات همایش، هرنوع اثبات کپی برداری از نتایج تحقیقات و دستاوردهای دیگر پژوهشگران علاوه بر حذف مقاله مذکور از شرکت در دوره های بعدی همایش نیز محروم خواهند شد.


" دومین همایش بین المللی تدبیر علوم کشاورزی، محیط زیست، جغرافیا و انرژی پایدار " در آبان ماه سال 1401 و پس از برگزاری موفق نخستین دوره این همایش در اردیبهشت ماه 1398 در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
لذا از کلیه اساتید، محققان، پژوهشگران، کارمندان، دانشجویان، مراکز علمی، ادارات، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی جهت همکاری در این رویداد بزرگ علمی دعوت بعمل می آید.

HSE , GIS , RS , ISI , ISC , agriculture , water crisis , Tourism , Energy , Natural resources , environment ,Geography
1
کنفرانس جو